У всіх бажаючих працювати в нашій компанії буде можливість поспілкуватися і пройти попередню співбесіду з представниками нашого HR відділу (з управління персоналом).

Особливо хочемо підкреслити, що наша компанія готова приймати на роботу бакалаврів і студентів 5 курсу півторарічної циклу навчання відразу після здачі останньої сесії – тобто, вже влітку 2019 року!
Такі студенти отримають можливість пройти навчання, атестацію, передпроектний тренінг і взяти участь в роботі над реальними проектами The Boeing Company ще ДО отримання диплома магістра!

Ми чекаємо і інженерів з досвідом роботи, які хочуть спробувати свої сили в роботі на світового лідера авіаіндустрії.

Також нам хотілося б запросити для розмови з нашими представниками студентів молодших курсів – щоб докладно пояснити, на чому їм коштувати зосередити особливу увагу в професійній підготовці, щоб отримати можливість працювати у нас.

P.S. Подробиці про умови роботи в нашій компанії можна дізнатися, ознайомившись з матеріалами в нашій спеціальній групі: https://www.facebook.com/groups/1671431426264441.
Перелік відкритих на поточний момент вакансій і детальні вимоги до них можна вивчити тут: https://www.facebook.com/ProgresstechUA/app/129342657143036.
P.P.S. На всі виниклі у вас питання може відповісти наш менеджер зі зв’язків з громадськістю Олексій Третьяков – пишіть без сумнівів!

Організатор

Харківський політехнічний інститут