III Конгрес САУ - Молодіжна платформа Харкова

III Конгрес САУ

Loading Події
  • This event has passed.

СОЦІОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ оголошує про проведення IІІ-го Конгресу Соціологічної асоціації України «Нові нерівності – нові конфлікти: шляхи подолання»
12-13 жовтня 2017 р.
Організатори: Соціологічна асоціація України та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, соціологічний факультет.

Метою Конгресу є визначення можливих шляхів подолання соціальної напруженості, що викликана поглибленням соціальної нерівності в нашій країні, появою її нових форм, що виявляються в нерівному доступі українців до таких соціальних ресурсів, як якісна середня та вища освіта, зайнятість, гідна оплата праці та пенсійне забезпечення, якісні медичні та рекреативні послуги, власний бізнес, політична участь, влада, Інтернет-ресурси, культурні ресурси, зокрема мовні компетенції, тощо. Як сприймається соціальна нерівність, ті чи інші її різновиди громадянами України? Відсутність доступу до яких саме ресурсів може викликати активні протестні акції та конфлікти між різними соціальними групами та владою? Що мають робити владні органи, структури громадянського суспільства, щоб знизити соціальну напруженість в українському суспільстві? Які відповіді на ці запитання здатна запропонувати соціологія? Все це визначає поле наукових проблем, які будуть обговорюватись на Конгресі.

Вхід безкоштовний

Comments

comments

Жовтень 12 2017

Детально

Дата: Жовтень 12, 2017
Время: 08:00 - 22:00
Подія в категорії: