4 Майбутні події

Сортувати за

Галерея COME IN запрошує на відкриття виставки Павла Макова “Зошит без однієї сторінки”! У зошиті Павла Макова – плани міст, реальних і вигаданих. Під сірою обкладинкою, що додатково закріплена гумкою, зафіксовані роздуми останніх років щодо однієї футуристичної гіпотези. Згідно з нею, вже через півстоліття людський світ визначатимуть не дві сотні держав, а шістсот великих міст. У кишеньковому нотатнику Маков протиставляє генплан глобального міста До По, а також два плани менших поселень, які мають жіночу і чоловічу форми. Квартали глобального міста, підпорядковані жорсткій структурі вертикалей і горизонталей, складаються з житлових будинків трьох типів, фабрик-складів, димових труб й оглядових веж. Як саме вони функціонують (наскільки щільно заселені будинки, який з заводів було перетворено на арт-центр, чи димлять труби, чи працює блокпост?) – виявити складно. Адже До По – місто майбутнього.

5-6 листопада 2018 р. на базі  Харківської державної академії культури (м. Харків, Бурсацький узвіз, 4) відбудеться IX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Пам’яткоохоронні традиції Слобожанщини». Конференція присвячена 145-й річниці від дня народження Сібільова Миколи Вікентійовича (1873–1943) – археолога, краєзнавця, засновника і першого директора Ізюмського краєзнавчого музею Харківської області, засновника Святогірського краєзнавчого музею Донецької області. Провідною темою конференції є відновлення історичної пам’яті, збереження вітчизняного культурного надбання та виховання у молоді поваги до культурних традицій Слобожанщини. На пленарному та секційних засіданнях передбачається розгляд таких питань: Відродження та становлення культури Слобідської України. Проблеми охорони та дослідження об’єктів культурної спадщини. Подвижники збереження культурної спадщини Слобожанщини: життєвий шлях, творчий доробок. Доля садибно-паркових ансамблів Слобідської України (історія, архітектура, постаті). Результати сучасних експедицій (археологічних, етнографічних тощо). Дослідження, реставрація, атрибуція предметів з музейних фондів. Актуальні питання пам’яток археології. Проблеми мистецтвознавства: художня спадщина і сьогодення. Інноваційні впровадження та інформаційний світ у культурі. Збереження нематеріальної культурної спадщини на Слобожанщині. Візуалізація як тенденція форм культури у монументальному мистецтві. Проблема пристосування пам’яток культурної спадщини (археології, історії та монументального мистецтва) у туристичній сфері. Роль колекціонування в збереженні матеріально-духовної культурної спадщини (приватні колекції антикваріату як збереження чи втрата культурної спадщини України). Заявки для участі у конференції та тексти доповідей приймаються включно до 21.10.2018 на електрону пошту oks.conferenc@gmail.com. […]

Музично-поетичний перформанс «Світлий Вечір», створений музиканткою Дар‘єю Фоміною та поетесою Марко Терен. Вхід коштує 50 гривень, але всі зібрані кошти підуть на боротьбу з раком для молодої жінки, мами двох маленьких дітей, Сірануш Арутюнян-Бозоян. Ми збираємо глядачів та слухачів, усіх старих та нових друзів, щоб презентувати Вам свою нову авторську спільну програму, створену з доброю метою та щирою надією.

Приходьте на щорічний Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ “Діти України”! Цей турнір відкриває світові нові дитячі таланти в тхеквондо і дарує дітям незабутні емоції! Тут вони покажуть чого досягли за рік і побачать, які вершини їм ще належить підкорити. Турнір буде проводитися в п’яти вікових категоріях. На змагання приїдуть маленькі спортсмени з усієї України! Приходьте і ви, щоб підтримати юних учасників! Посилання на офіційний сайт.