5 Майбутні події

Сортувати за

Запрошуємо на презентацію книжки молодого талановитого автора України Микити Лукаша “Мішечок історії Мішковинки” У Торбокраї гамірно й ніколи не сумно. Торбинки й портфелі, гаманці й чохли від смартфонів, дипломати й кошики, які тут живуть, потрапляють у неймовірні пригоди, літають на торбодизелях, ходять на концерти до соловейка Моцарта й малюють на конкурс, який оцінює сам Тубус Ван-Ґог. Не вірите? Тоді запитайте в Мішковинки, яка назбирала цілісінький мішечок історій про чарівне місто і його мешканців.

Приходьте на щорічний Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ “Діти України”! Цей турнір відкриває світові нові дитячі таланти в тхеквондо і дарує дітям незабутні емоції! Тут вони покажуть чого досягли за рік і побачать, які вершини їм ще належить підкорити. Турнір буде проводитися в п’яти вікових категоріях. На змагання приїдуть маленькі спортсмени з усієї України! Приходьте і ви, щоб підтримати юних учасників! Посилання на офіційний сайт.

Всіх охочих запрошуємо відвідати “Живу Бібліотеку” Це формат зустрічей з “живими книгами”, які говорять відкрито про себе і про те, що робить їх особливими, цим вони допомагають іншим “читачам” позбутися стереотипів нав’язаних суспільством, звички узагальнювати та ставитись до інших без упередження. 23 грудня вас чекатимуть “живі книги”: Кілька і майже кругосвітня подорож; ЛГБТ-активістка; ром; 90-річний Ігор Маліцький, колишній в’язень концтаборів. В “Живій бібліотеці” “читання” відбувається у вигляді сесій спілкування. Одна сесія триває 30 хвилин, після кожної сесії коротка перерва. Читання може бути як груповим так й індивідуальним. Повний перелік “живих книг” з їх описами публікується в зустрічі, тож не забувайте його читати. Спілкуватись будемо з 14:00 до 19:00 в центрі Бейт Дан Вхід на Живу Бібліотеку – вільний, участь в проекті безкоштовна. Відвідувачів просимо зареєструватись http://bit.ly/2QewLwz

Харківське літературне угрупування NETWORчі приготувало для глядачів та слухачів проекту «Мистецькі Вівторки» оновлену та покращену версію улюбленої музично-поетичної вистави «КвадроКазки». На передодні Різдва саме час пригадати все, що сталося за рік. Можна порадіти звершенням, пожартувати над невдачами та загадати бажання. Запрошуємо вас розділити з нами справжню різдвяну казку! У ролях:  Анна Кисельова Юлія Баткіліна Катерина Єгоренкова Марко Терен Музичний супровід:  Дар‘я Фоміна – саксофон 25 грудня о 19:00 Ресторан «Мафія» (Вул. Ярослава Мудрого, 37) Мова заходу: українська та російська Вхід – чашка чаю або кави.

ІІІ Всеукраїнський фестиваль вертепів ВЕРТЕП-ФЕСТ 2019 – масштабна святкова феєрія, що знов захопить Харків 12-13 січня 2019 року. Глядачами Фестивалю стануть більше 10 тисяч людей. Ми вітаємо будь-який формат вистави, чекаємо на вертепи традиційні й сучасні, дитячі й дорослі, музичні і драматичні, але цього року ми хочемо показати різноманітність традицій різних регіонів України, вертепних костюмів, тощо. Ми також будемо раді колективам, які не грають власне вертепи, але мають хорову програму колядок. Реєстрація за посиланням – https://goo.gl/Hdz6kD Ми запрошуємо до співпраці партнерів зі сфери гостинності, кафе та ресторацій – goo.gl/UWyw43 Попередній план проведення Фестивалю: 12 січня, субота (основний день фестивалю) Зранку – виступи по соціальних локаціях (дитячі будинки, лікарні, військові шпиталі) 13:30 – 14:30 – ПАРАД ВЕРТЕПІВ головною вулицею міста 14:30 – 14:45 – проведення Всеукраїнської акції «НОВА РАДІСТЬ СТАЛА» 14:45 – 15:00 – урочисте відкриття на центральній площі міста — майдане Свободи 15:00 – 21:00 – інтерактивні виступи колективів на локаціях: Центральна площа Харкова – майдан Свободи Майданчик перед ХНАТОБ ім. М. Лисенка Майданчик перед пам’ятником Т.Г. Шевченка Майданчики в парках міста та в улюблених місцях відпочинку харків’ян Супермаркети, ТРЦ інші Протягом дня – театралізовані вистави (в театрах, що приєднаються до Фестивалю) 13 січня, неділя 12:00 – 14:30 – для учасників фестивалю […]