4 Майбутні події

Сортувати за

Лекція присвячена такому складному явищу, як гумор в радянському суспільстві. Наскільки чіткою була межа між офіційним та неофіційним гумором? Чи відбувалися між ними взаємовплив та конкуренція? Чи впливала ідеологія на неофіційний гумор і наскільки цензурована сміхова культура була слухняною владі? Як впливав гумор на владу: дискредитував її чи допомагав продовжити термін її дії? Про це розповість дослідниця радянського гумору та сатири Єремєєва Катерина Андріївна, к.і.н., старший викладач кафедри історії та мовознавства Українського державного університету залізничного транспорту.

«ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» – перший форум для реалізації спільного бачення прогресивного, економічного та безпечного майбутнього Харківщини та ролі кожного учасника та учасниці в ньому. Організатори збирають на одній платформі великі і малі ініціативи та усіх охочих, щоб разом розглянути успішні проекти, що вдалось реалізувати протягом двох років завдяки успішній взаємодії різних учасників – громадського сектору, влади та бізнесу, що завдяки спільних зусиль, змогли просунутися далі за всіх у впровадженні результат-орієнтованих проектів. Поговоримо про те, як самі зухвалі мрії можуть стати успішним проектом. Незначна кількість каталізатора посилює і прискорює хімічну реакцію речовин, які у декілька разів перевищують його за обсягами. У багатьох хімічних реакціях, навіть коли всі компоненти поєднано у правильних пропорціях, за відсутності каталізатора реакція неможлива. Так само і в економіці і розвитку Харківщини — усі перспективні ідеї, методики, ініціативи щодо змін повинні бути «посилені і прискорені». Що може бути каталізатором? Про це і та багато іншого ми поговоримо на «ФОРУМІ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ “СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ (НА ПРИКЛАДАХ РЕГІОНАЛЬНИХ ІСТОРІЙ УСПІХУ)»

Хей, ти вчишся в школі? Тобі цікаво розвиватись і дізнаватись нове? Тоді тобі до нас! Тренінги на актуальні для тебе теми (соціальні мережі, публічні виступи, лідерство), творчі активності, спорт і ще багато чого. Приходь щосуботи о 14:00. Чекаємо на тебе!

Академія Сучасного Пенсіонера “Бумеранг” – це один із проектів УАЛ Харків, програма, яка спрямована на покращення життя пенсіонерів. _______________ Нашою метою є донести, що пенсія – це початок нового і цікавого життя, наповненного позитивними емоціями. _______________ Місією проекту є створити простір взаєморозуміння, поваги, затишку, натхнення та комунікації. Простір, де хочеться жити на повну! Простір, де ти відчуваєш, що ти не один! Простір, де життя починається знову! _______________ Зустрічі відбуваються 1 раз на тиждень (субота 14:00) і тривають в середньому по 3 години, протягом яких ми займаємося спортом(руханка, йога, танці). Вивчаємо англійську мову (маємо три групи для різних рівнів). Проводимо майстер-класи, перегляди фільмів та ярмарок сувенірів від студентів УАЛ. А закінчуємо кожну зустріч за чашкою чаю, смаколиками та приємною розмовою у світлому колі. __________________________________________ Як приєднатись? 1) Телефонуйте! (068)061 27 99 Дарія 2) Заповнюйте форму попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/mEqJffDNtvgWCJ5u1