Факти про відпустку, які варто знати

Перш ніж вирушити у відпустку і відключити всі свої пристрої, загляньте “сюди”. Бо ми приготували щось дійсно цікаве!

Мозок людини готовий запам’ятовувати щось нове, але варто робити це правильно. Тому якщо ви хочете надовго запам’ятати свою відпустку, несподівано змініть обстановку вашого відпочинку. Залиште цілі дні на пляжі та:

  • рушайте у подорож на човні;
  • відвідайте гори на цілий день.

Коли ви зустрічаєте нових людей, ви часто одразу ж забуваєте їх імена. Справа не в тому, що у вас погана пам’ять, просто ваш мозок зосереджений зовсім на іншому. Найпростіший спосіб справити хороше враження:

  • використовувати ім’я людини відразу ж. ( “Отже, Джулія, що привело вас в Нью-Йорк?”)

Кращий спосіб залишитися у виграші – це витратити гроші не на речі, а на враження. Спогади і досвід дозволять запам’ятати подорож надовго. Сувеніри будуть припадати пилом на полиці, а враження – безцінні і завжди під рукою.

Знаєте яка краща частина поїздки? На диво це не сама поїздка, а її планування. Дослідження показали, що відпустка не обов’язково принесе вам море вражень. Проте просте передчуття відпочинку робить вас в рази щасливішими. Що ж, може, варто почати планувати відпустку прямо зараз!

Чи знали ви, що є дослідження, які показують мови яких країн містять більше позитивних слів? Згідно з ними найщасливіші мови це іспанська, португальською, англійська, індонезійська та французька. Здається, ми підкинули вам пару гарних ідей куди відправитися на відпочинок.

Робота під час відпустки – це найгірше, що можна вигадати. Дослідження показують, що перегляд робочих листів на пляжі призводить до того, що у вас зовсім не залишиться спогадів про відпочинок.

Мало хто знає, що часті польоти призводять до збільшення ваги. Найбільш схильні до ризику – люди, які здійснюють ділові поїздки більш ніж 21 день на місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!