Технології, що змінять світ

За останні п’ять років технології зробили великий крок у своєму розвитку. Однак це тільки початок, адже нескінченність не межа, і в майбутньому ми, можливо, зможемо жити як герої науково-фантастичних фільмів.

Сьогодні ми зібрали для вас інноваційні продукти, які зможуть змінити наше життя. Приготуйтеся зануритись у віртуальний світ, повний можливостей.

Google окуляри


За допомогою Google окулярів ви зможете переглядати канали в соціальних мережах, тексти, карти Google, здійснювати навігацію за допомогою GPS і фотографувати. А також отримувати останні оновлення.

3D друк


Ця технологія дозволить вам перетворити цифровий дизайн на реальність. Кожен зможе створити свій продукт на основі індивідуального дизайну. 3D-принтер не є новинкою, але він безумовно революційна ідея.

Oculus Rift


Стань частиною віртуальної реальності. Цей продукт визначить історію відеоігор. Він дозволить вам відчути себе героєм вашої улюбленої гри. Індустрія ігор не стоїть на місці і окуляри віртуальної реальності – довгоочікуваний квиток в цей приголомшливий світ.

Leap Motion


Технологія Leap Motion – управління робочим екраном, не торкаючись його. Вона дозволить вам прокручувати веб-сторінку, масштабувати карту і фотографії, підписувати документи і навіть грати в шутер від першої особи тільки за допомогою рухів рук і пальців.

Eye Tribe


Eye Tribe зробила реальною технологію управління екраном за допомогою очей. Вона дозволяє контролювати ваш планшет, грати в симулятор польоту і навіть нарізати шматочки фруктів в Fruit Ninja тільки рухом ваших очей.

SmartThings


Проблема нинішніх пристроїв полягає в тому, що вони, здебільшого, автономні і не можуть взаємодіяти з іншими девайсами. Розумні гаджети виконують роботу ефективніше, з’єднуючись один з одним. За допомогою SmartThings ви могли б відстежувати, хто був у вашому будинку, включати світло, коли ви входите в кімнату, закриваєте вікна і двері і все це без зайвих зусиль.

Проект Fiona


Зустрічайте нове покоління ігрових планшетів. Проект Razer Fiona – ігровий планшет, створений для хардкорних ігор. Razer, будучи коронованим як кращий виробник ігрових аксесуарів, чітко знає, як створити для користувача інтерфейс прямо в планшеті.

Parallella


Parallella збирається змінити спосіб створення комп’ютерів. Простіше кажучи, це енергоефективний комп’ютер, який в рази полегшує роботу.

Google Driverless Car


Автомобіль без водія став реальністю за допомогою Google. Він оснащений штучним інтелектом, який використовує вхідні дані від відеокамер всередині автомобіля, датчик на верхній частині і деякі датчики радара і положення.

Більше інформації.