Інновації в повсякденному житті

Ми не часто помічаємо, як наші повсякденні речі змінюються з часом, зникають і замінюються на нові, більш зручні. Не так багато речей залишилося в звичному нам вигляді, але це не дивно, адже світ не стоїть на місці.

Ми вирішили з’ясувати, які зміни нас чекають у найближчому майбутньому.

Грошові витрати


Багато людей віддають перевагу карткам, бо це зручно і швидко. Але вік кредитних карт добігає кінця, оскільки ви вже можете платити, використовуючи свої смартфони та інші девайси.

Доставка

За останні кілька років великої популярності набули дрони. Ці помічники можуть надати швидкий і зручний сервіс. Не варто дивуватися, що, можливо дуже скоро вони стануть невід’ємною частиною повсякденного життя.

Дроти


Власникам смартфонів вже не довго залишилося страждати від розірваних або заплутаних дротів. Уявіть, що ви дістаєте навушники з кишені, і вони не заплутані … Ви зможете заряджати свої пристрої за допомогою Wi-Fi, що в рази полегшить ваше повсякденне життя.

Підпис

Завдяки технології розпізнавання облич вам більше не знадобиться купа паперу та зайвих рухів, досить поглянути на камеру телефону.

Пластикові пакети


Розкладання пластикових пакетів вимагає сотні років, а тому вже багато країн заохочують своїх громадян на використання паперових упаковок, які не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Комп’ютерна миш

Інновації, які дозволяють виконувати різні завдання за допомогою руху рук або очей, незабаром замінять знайомі речі. Однією з них буде комп’ютерна миш. Ми не побачимо крихітний курсор на екрані, дроти або сілої не в той час батареї.

Більше інформації.