Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради – це сучасний освітньо-науковий центр, у якому за 98 років підготовлено понад 75 тисяч висококваліфікованих фахівців.

В академії та структурних підрозділах – Харківському та Красноградському коледжах і Балаклійській філії здійснюється підготовка за 16 спеціальностями та 15 спеціалізаціями. Підготовка фахівців за денною та заочної формами здійснюється за освітніми ступенями бакалавра і магістра, доктора філософії, а у структурних підрозділах – за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Науковці академії – учасники й переможці низки освітніх, соціальних та інвестиційних проектів.

Викладачі та студенти – постійні учасники наукових форумів, що відбуваються в Україні та за кордоном. Щорічно студенти академії є переможцями та призерами міжнародних та усеукраїнських олімпіад, освітніх та наукових конкурсів. Серед студентів академії багаторазові переможці та призери Чемпіонатів Світу, Європи, України, Харківської області й міста Харкова з 11 видів спорту.

Колектив академії неодноразово був нагороджений почесними відзнаками «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», золотими та срібними медалями за результатами інноваційного оновлення змісту національної освіти під час міжнародних форумів «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти».

Понеділок

9:00 – 17:00

Вівторок

9:00 – 17:00

Середа

9:00 – 17:00

Четвер

9:00 – 17:00

П’ятниця

9:00 – 17:00

Субота

-

Неділя

-

Залишити відгук

captcha-input
Рівень організації
Локації
Персонал
Послуги
Їжа
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed