Харківський державний університет мистецтв ХДУМ готує бакалаврів, фахівців і магістрів на 24 кафедрах за спеціальностями: музичне мистецтво та театральне мистецтво.

В університеті працює аспірантура, асистентура-стажування та докторантура. Університет акредитований за IV-м рівнем, має ліцензію на право підготовки іноземних громадян. Випускники університету працюють у різних країнах світу: США, Англії, Франції, Німеччини та ін.

Університет має міжнародні зв’язки, творчі й наукові контакти з зарубіжними музичними та театральними закладами: Цинциннаті (США), Нюрнберг (Німеччина), Неаполь (Італія), Москва, Санкт-Петербург (Росія), Женеви (Швейцарія), Гельсінкі (Фінляндія) та ін. Викладачі запрошуються до складу журі міжнародних конкурсів і фестивалів різних країн світу, проводять майстер-класи Україною та за кордоном.

Виконавську і диригентську практику забезпечують творчі колективи: симфонічний, духовий та естрадний оркестри, а також оркестр народних інструментів, академічний хор. На виконавському факультеті діє оперна студія, на театральному – навчальний театр.

За роки існування Харківський державний університет мистецтв підготував понад 10000 фахівців для музичного і театрального мистецтва, серед яких визнані виконавці, викладачі та науковці. Близько 1000 з них мають почесні нагороди, звання лауреатів державних премій України, народних і заслужених артистів, діячів мистецтв, наукові ступені докторів і кандидатів наук, наукові звання професорів і доцентів. Пріоритетним в університеті є індивідуальний підхід до підготовки фахівців та індивідуальна форма занять, які забезпечують формування не повторної художньої особистості.

Залишити відгук

captcha-input
Рівень організації
Локації
Персонал
Послуги
Їжа
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed