Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди

Рівень акредитації: IV

Рік заснування: 1804

Кількість студентів: 8000

Структура: 17 факультетів

Кількість викладачів: 600

Університет тісно співпрацює з країнами Європи та Азії. Студент також мають можливість отримати міжнародні гранти на додаткову освіту.

Університет вважається одним з найстаріших українських педагогічних ВНЗ.

Робота інституту націлена на відродження традицій козаків, їх честі. Головна мета – національно-патріотичне виховання студентів.

1 Майбутні події

Сортувати за

14-16 листопада запрошуємо тебе на Всеукраїнський форум молодіжних ініціатив: “Платформа нових можливостей”, який відбудеться базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. На Всеукраїнському форумі молодіжних ініціатив чекаємо однодумців, активістів, представників різних секторів з метою отримання нових перспектив, прийняття спільних рішень і втілення їх у життя. За три дні ми пропонуємо тобі: розвинути лідерські якості; вдосконалити навички роботи в команді; почути з перших вуст розповіді про Фундацію Регіональних Ініціатив, U-Report, Молодіжну раду, Українську Академію Лідерства; масштабувати свої знання з ОСС; взяти участь у дебатах, інтелектуально-розважальних іграх і творчому вечорі; прокачати себе по повній. Реєстрація Дедлайн подачі заявок: 5 листопада 2018 року. Слідкуй за оновленням сторінки в Інстаграмі @forum_hnpu, де згодом побачиш і познайомишся зі спікерами, лекторами, спонсорами, дізнаєшся про програму заходу та цікаві матеріали. Поширюй цю новину серед друзів! Твій успіх почнеться разом із нами!

Залишити відгук

captcha-input
Рівень організації
Локації
Персонал
Послуги
Їжа
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed