Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба здійснює освітню діяльність з підготовки військових льотчиків, штурманів, фахівців з бойового управління авіацією, зенітних ракетних військ, радіотехнічних військ, інженерно – авіаційного забезпечення, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, комп’ютерних наук і інформаційних технологій, метрології, енергетики  та інш. Курсанти навчаються за освітньо – кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр за 7 напрямами, 12 спеціальностями та 24 спеціалізаціями.

Студенти навчаються за освітньо – кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр за 9 напрямами, 10 спеціальностями та  20 спеціалізаціями.

Університет має ліцензію та здійснює підготовку іноземних військових фахівців та студентів. Навчальний процес в університеті будується виходячи із завдань, визначених Національною доктриною освіти в Україні і спрямований на підготовку кваліфікованих фахівців відповідного рівня і профілю, компетентних, відповідальних, вільно володіючих своєю професією і орієнтованих в суміжних областях діяльності, здатних до ефективної роботи за фахом на рівні світових стандартів, готових до постійного професійного росту.

Якість підготовки фахівців в університеті забезпечується високим рівнем вимог при конкурсному відборі абітурієнтів, висококваліфікованим кадровим потенціалом, широким використанням у навчальному процесі передових форм і сучасних технологій навчання, наявністю добре оснащеної сучасним обладнанням та комп’ютерною технікою матеріально – технічної бази.

Для забезпечення високого рівня підготовки університет має 9 факультетів за профілями навчання, майже 40 кафедр, військовий коледж сержантського складу, науковий центр, центр мовної підготовки, центр імітаційного моделювання, інформаційно – обчислювальний центр та інші навчальні і наукові підрозділи. Пріоритетним напрямком навчальної діяльності є підготовка льотного складу.

В університеті впроваджена ступенева підготовка військових льотчиків, яка передбачає опанування курсантами на протязі навчання легкомоторних, навчальних та бойових літальних апаратів.

В університеті постійно нарощується інформаційне забезпечення навчального процесу. Книжковий фонд навчальної бібліотеки університету складає більше одного мільйона примірників навчальної та наукової літератури. Навчальні підрозділи університету поєднані в інформаційно – комп’ютерну мережу, в навчальний процес впроваджена загальновизнана в світі інформаційна система управління навчанням типу “MOODLE”, електронна бібліотека університету має майже 30 тисяч інформаційних матеріалів.

Залишити відгук

captcha-input
Рівень організації
Локації
Персонал
Послуги
Їжа
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed