Український державний університет залізничного транспорту (УкрДУЗТ)

Рівень акредитації: IV

Дата відкриття: вересень1930 р.

Кількість студентів: 13 200

Структура: 5 факультетів та Навчально-науковий центр гуманітарної освіти

Університет обладнаний комп’ютерним центром, лабораторіями та науково-технічною бібліотекою.

УкрДУЗТ вже багато років готує фахівців для роботи на українських залізницях. Тут також ведеться значна наукова діяльність з метою розвитку транспортних систем.

2 Майбутні події

Сортувати за

Запрошуємо вас на 7-му міжнародну науково-технічну конференцію «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті» На конференції будуть працювати наступні секції: «Залізниці, метрополітени, промисловий транспорт». «Будівельні конструкції, будівлі та споруди». «Будівельні матеріали, захист та ремонт конструкцій та споруд». У збірнику тез доповідей конференції пізніше будуть опубліковані усі матеріали. Учасники конференції мають змогу подати статтю для публікації у збірнику наукових праць Українського державного університету залізничного транспорту (включений до переліку фахових видань МОН України та наукометричні бази даних Index Copernicus, Google Scholar та інші), мовою оригіналу. Уся детальна інформація Статистика конференцій

17 листопада Українському державному університеті залізничного транспорту відбудеться зустріч абітурієнтів з викладачами, науковцями – День відкритих дверей. Запрошуємо випускників шкіл Харкова, Харківської області та інших регіонів нашої країни завітати разом з батьками, друзями у гості до нашого навчального закладу. У Вас буде можливість ознайомитися з навчальною, технічною базою університету, що використовується на підприємствах залізничного транспорту. Заходи будуть проходити біля стендів, а потім – безпосередньо на факультетах і кафедрах університету. Ви зможете ознайомитися зі спеціальностями університету, досягненнями факультетів та випускаючих кафедр!

Залишити відгук

captcha-input
Рівень організації
Локації
Персонал
Послуги
Їжа
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed