Кращі додатки для оформлення ваших написів

Існує безліч програм для оформлення написів. Ви можете не обмежувати політ вашої фантазії, адже на сьогоднішній день є безліч способів перетворити задумку в реальність.

Тут зібрані кращі програми для ваших написів, якими ви можете в будь-який момент скористатися і поділитися в соц. мережах.

Typorama


Typorama дозволяє вам грати з 3D-викривленням, тінями, градієнтом, фільтрувати і додавати стрічки, значки або прикраси. Виберіть фон, введіть кілька слів, створіть текст, і ваш власний дизайн готовий!

 

PicLab


PicLab – це редактор фотографій з можливістю додавання різних ефектів, фільтрів, текстур і візерунків, що додасть вашим фотографіям унікальності.

 

Font Candy


Font Candy дозволяє маскувати ваші фотографії за допомогою підписів або шляхом накладення зображень одне на одного за допомогою дивовижних шрифтів. Ви можете вибрати обкладинку або використовувати готові написи і додавати до своїх фотографій.

 

Over


Over дозволяє кожному творчо підійти до створення шрифтів і надає вам дивовижний діапазон можливих комбінацій. Створюйте вітальні листівки, надихаючі цитати і продавайте свої товари.

 

Notegraphy

Якщо вам здаються нудними ваші пости в соц. мережах, Notegraphy допоможе прикрасити ваш профіль. Ви можете ділитися результатами або створити галерею.

 

WordSwag


WordSwag автоматично створює слова, які ви розміщуєте на фотографіях. Додаток в основному додає лапки в цитати або підписи, і якщо вас щось не влаштовує, просто виберіть будь-яку альтернативу з 30 інших варіантів. Зберігайте свій дизайн або діліться ним з друзями.

Більше інформації