12 Майбутні події

Сортувати за

Приходьте на науково-практичний семінар «Забезпечення кібербезпеки: правові та технічні аспекти» На сьогоднішній день проблема кібербезпеки є надзвичайно актуальною і може торкнутися кожного з нас. З кожим днем зростає кількість жертв кіберзлочину. Для того, щоб бути захищеними від небажаного втручання, ми маємо знати свої права. Метою цього семінару є ознайомлення сучасної молоді з основними проблемами кіберсвіту і способами їх вирішення. Якщо вам не байдужа ця проблема, закликаємо відвідати семінар з кібербезпеки для подальшого ознайомлення із даною темою. На семінарі ви дізнаєтесь про: термін кібербезпеки етичний хакінг як пов’язані кібербезпека і фізична безпека мобільну аутентифікацію та її аспекти захист прав і свобод у мережі кіберзлочинність та обмежені можливості традиційного кримінального й кримінального процесуального права сучасну комп’ютерну криміналістику судову комп’ютерно-технічну експертизу та її функцію в захисті кібербезпеки держави кібербезпеку й практику Європейського суду з прав людини Організатори заходу: Кафедра права та кафедра комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» Харківський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України Колегія адвокатів України Детальну інформацію ви можете отримати на кафедрі права Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», або за телефонами: 0677731158 – Селевко Володимир Борисович, 0950334188 – Каткова Тетяна Геннадіївна.

Друзі! Бігати – корисно для здоров’я. А бігати з благодійною метою – удвічі корисніше. Поєднавши захоплення бігом і бажання зробити добру справу, наша команда вирішила організувати благодійний забіг CHILD HELP RUN.  У жовтні відзначають Всесвітній день дитячої паліативної допомоги. Благодійний забіг – це чудова нагода спрямувати наші зусилля для допомоги тим, хто потребує її найбільше. Благодійні внески від участі у заході підуть на придбання пульсоксиметру, крісел і зондів для годування дітей Обласного спеціалізованого будинку дитини “Гіппократ” (Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини № 1). Дистанції: 5 і 10 км Реєструймось на благодійний забіг і робімо добрі справи разом!

Медіа хоче з тобою поговорити ! Лякають, страшні, великі три літери SMM ? Задаєшся питанням, що таке “МЕДІАГРАМОТНІСТЬ”? Чи то про медіа, чи про грамотність ? Ми не обіцяємо тобі грошей, але ми розповімо тобі, як прості три літери допомагають людям заробляти гроші. Ти дізнаєшся, як одне велике слово, дозволяє уникати маніпуляцій від ЗМІ та вчить обирати правильні ресурси з інформацією. З’ясуємо ще багато таємниць, пов’язаних з медіасферою. Вхід вільний за попередньої реєстрації Приходь, будемо розмовляти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів “ЮРИДИЧНА ОСІНЬ 2018 РОКУ”. Тематичні напрямки роботи конференції: – загальнотеоретичні питання правознавства; – актуальні проблеми публічно-правових наук; – сучасний стан та перспективи розвитку цивілістичних наук; – актуальні проблеми розвитку наук кримінально-правового циклу.

Захід буде корисним і цікавим: вебмайстрам; маркетологам; керівникам бізнесу; власникам бізнесу. Ви дізнаєтеся, як за допомогою контенту, розсилок та інших інструментів інтернет–маркетингу перетворювати користувачів інтернету в клієнтів від професіоналів: Андрій Чуранов, Head of CX unit UniSender Ната Павлик, Керівник агентства Tucan Микита Поляк, Засновник агентства Marketorium Будуть розкриті наступні теми: лендінгем як перша точка контакту і основа комунікації з цільовою аудиторією; збір передплатників і конвертація їх у клієнтів; важливі метрики email–маркетингу; 7 ідей, які не використовують ваші конкуренти; коли клієнт говорить, що йому «все подобається, так це? Наприкінці заходу всіх чекає нетворкінг з нашими спікерами. Кількість місць обмежена 100 учасників. Обов’язкова попередня реєстрація. При реєстрації на сайті отримаєте 9 корисних порад — 9 листів про те, як просувати свій бізнес за допомогою контенту і конкурувати з тими, у кого бюджет тисячі баксів. Більше про захід на сайті

Харківська спільнота Drupal запрошує вас приєднатися до нашої звичайної події – Drupal Talks # 12! Формат технічних переговорів не складається з регулярних звітів, але включає обговорення теми: – “Swagger and OpenAPI” (Денис Вьюник); – “Розробка проектів Drupal з Docker 4 Drupal” (Дмитро Полхов). Подія безкоштовна за попередньою реєстрацією Пиво та закуски за наш рахунок.

Комп’ютерні ігри вже давно стали частиною нашого відпочинку та заполонили світ. Дехто проводить так свій вільний час та відпочиває від сірих буднів на роботі. Інші настільки захоплюються цим віртуальним світом, що не рідко перетворюють свій відпочинок у великий заробіток. Напевно кожен геймер, хоч раз в житті, задумувався над розробкою своєї власної гри, але не раз стикався з цілим рядом перешкод. Нестача знань та досвіду, немає ментора, а в інтернеті повно неякісної літератури, де багато незрозумілої інформації. Конференція присвячена розробці відеоігор від Doctrina IT school # 4, яка щорічно проходить в Харкові і збирає близько 200 гостей. На Вас чекають класні доповіді і цікаве спілкування. Кава безкоштовна, вхід вільний за попередньою реєстрацію.

1 листопада Центр ліберальної сучасності, Міжнародний фонд “Відродження”, почесне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Харкові та Громадське ТВ проводять відкриту дискусію на тему “Криза ліберальної демократії та шлях України”. На сьогоднішній день західні ліберальні демократії стикаються з подвійними труднощами. Ззовні – через авторитарні сили таких країн, як Росія, Китай, Іран чи, навіть, Туреччина. Вони більше не бачать себе в якості перехідних суспільств від авторитарного минулого до демократичного майбутнього, а виступають як певні контр-партнери до Заходу, що сповідують концепцію автономної модернізації. Концепція автономної модернізації повертає держави в глобальну систему конкуренцій між авторитарними та демократичними системами суспільств. В той же час в Європі та США – в провідних країнах Заходу – поширюється антиліберальний рух. Президентство Трампа, Брексіт, посилення правопопулістських та правоекстремістських рухів, у тому числі у сусідніх з Україною країнах, є яскравим вираженням цього процесу. Антиліберальні рухи послаблюють солідарність західних країн перед обличчям загроз з боку авторитарних країн, або країн з авторитарним вектором розвитку. У цьому контексті виникають актуальні питання: Який вплив має криза ліберальної демократії та зростання антиліберальних сил в Європі на Україну? Що означає внутрішня слабкість ЄС для України? У світлі президентських та парламентських виборів наступного 2019 року, виникає невизначеність та непевність щодо майбутнього розвитку країни. Чи залишиться Україна на […]

Музично-поетичний перформанс «Світлий Вечір», створений музиканткою Дар‘єю Фоміною та поетесою Марко Терен. Вхід коштує 50 гривень, але всі зібрані кошти підуть на боротьбу з раком для молодої жінки, мами двох маленьких дітей, Сірануш Арутюнян-Бозоян. Ми збираємо глядачів та слухачів, усіх старих та нових друзів, щоб презентувати Вам свою нову авторську спільну програму, створену з доброю метою та щирою надією.

Daxx та Studyube запрошують початківців-розробників JavaScript прийняти участь у 3-й програмі стажування Daxx у Харкові! Це можливість для тих, хто починає свою кар’єру в ІТ, щоб отримати досвід роботи, навчання та підвищення кваліфікації за підтримки досвідченої команди. Стажисти матимуть можливість працювати з “Studytube” – VC, який підтримує інтернет-освіту в Амстердамі та працює над розв’язанням завдань у світі електронного навчання. Вони не просто пропонують онлайн-курси, а надають компаніям унікальний і дуже зручний інструмент для створення курсу та інтернет-ринку. Ключові слова: адаптивне навчання, gamification, онлайнова рольова група та інформаційна панель управління. Програма починається в листопаді, тривалість – 3 місяці. Протягом цього періоду стажисти працюватимуть у офісі “Daxx Харків” з командою “Studyube”. Подай заявку для участі у програмі Daxx Trainee, якщо Ти: маєш базові знання JavaScript та HTML / CSS; мислиш логічно; розумієш змінні, масиви та цикли; добре володієш англійською мовою; Програма стажування включає: можливості професійного росту; професійне середовище з компетентними фахівцями; підтримку та керівництво від досвідчених колег; компенсацію за період стажування; можливість отримати пропозицію працевлаштування після закінчення стажування. Щоб подати заявку, надішліть своє резюме Почніть свою кар’єру сьогодні з Daxx!

Запрошуємо усіх школярів, батьків та вчителів поринути в незабутні Осінні Канікули! Такого ще не було: 37 подій за 5 днів !!!  Протягом осінніх канікул з 22.10 по 27.10 в Арсеналі Ідей Україна (НТУ “ХПІ”, Електрокорпус, 1 поверх) відбудеться понад 37 оригінальних, цікавих та корисних подій, що стануть до смаку навіть найвибагливішим слухачам. Свої лекції, майстер-класи, воркшопи та інтерактивні ігри представлять понад 20 кафедр НТУ “ХПІ”. Дивитися календар подій РОЗКЛАД ПОДІЙ  22.10 (пн): 10:00 Майстер-клас «Unity 3D для новачків» 11:00 Тренінг «Небезпеки у туристичному поході» 12:00 Воркшоп «Світ полімерів» 13:00 3D принтери та сучасні технології принтингу 14:00 Майстер-клас «Паяти легко!» 15:00 Воркшоп «Дива ливарного виробництва» 16:00 «Сміття: хто кого?!?!?!»  23.10 (вт): 10:00 Платформа Arduino. Робототехніка це просто! 11:00 3D принтери та сучасні технології принтингу 11:00 Екскурсія «Блискавка в лабораторії» 12:00 «Енергія сонця і можливості її використання» 13:00 Лекція «Геоінженерія: міф чи майбутнє» 14:00 Досліджуємо якість води та продуктів! 16:00 Воркшоп «Хімія у Кольорі!» 24.10 (ср): 10:00 Лекція «Захист від блискавки!» 10:00 ЛАБА «Прикладна Фізика» 11:00 Гра-тренінг «Ефективні рішення» 12:00 Майстер-клас «Тепловізори у сучасному житті» 13:00 Фрактальна геометрія природи!!! 14:00 Лекція-демонстрація «ПРО ВОГОНЬ!» 15:00 Демонстрація «Пасивний будинок» 16:30 «Боротьба з темними силами!» – квест 25.10 (чт): 10:00 «Кольорова лекція» 100% цікава хімія […]

Торговий центр «АВЕ ПЛАЗА» і благодійний фонд «Фундація Материнської Любові» (БФ «Фемелі») здійснюють збір речей для тих, кому зараз найважче: багатодітним сім’ям; сім’ям переселенців і воїнів АТО; мамам, які виховують дітей самі. Благодійний короб, що встановлений на першому поверсі ТЦ «АВЕ ПЛАЗА», – це місце, куди можна покласти речі, які зроблять життя цих людей трохи легше! Ви можете помістити в короб такі речі: одяг і взуття для дорослих та дітей, іграшки, книги, канцелярські товари, товари тривалого зберігання і багато іншого корисне і необхідне для повсякденного життя. УВАГА! Речі можуть бути не новими, але ОБОВ’ЯЗКОВО чистими і акуратно складеними в пакети. Виїмка речей з короба буде проводитися щомісячно, в присутності комісії з представників БФ «Фемелі» і ТЦ «АВЕ ПЛАЗА», за протоколом. НА САЙТІ ТЦ «АВЕ ПЛАЗА» БУДУТЬ РОЗМІЩУВАТИСЬ ДЕТАЛЬНІ ЩОМІСЯЧНІ ЗВІТИ ПРО РОЗПОДІЛ ЗІБРАНИХ РЕЧЕЙ. Всі бажаючі зможуть ознайомитися зі звітами по проекту. Приєднуйтесь! РОБИТИ ДОБРО ЛЕГКО!

10 Організатори

Сортувати за