3 Майбутні події

Сортувати за

«ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» – перший форум для реалізації спільного бачення прогресивного, економічного та безпечного майбутнього Харківщини та ролі кожного учасника та учасниці в ньому. Організатори збирають на одній платформі великі і малі ініціативи та усіх охочих, щоб разом розглянути успішні проекти, що вдалось реалізувати протягом двох років завдяки успішній взаємодії різних учасників – громадського сектору, влади та бізнесу, що завдяки спільних зусиль, змогли просунутися далі за всіх у впровадженні результат-орієнтованих проектів. Поговоримо про те, як самі зухвалі мрії можуть стати успішним проектом. Незначна кількість каталізатора посилює і прискорює хімічну реакцію речовин, які у декілька разів перевищують його за обсягами. У багатьох хімічних реакціях, навіть коли всі компоненти поєднано у правильних пропорціях, за відсутності каталізатора реакція неможлива. Так само і в економіці і розвитку Харківщини — усі перспективні ідеї, методики, ініціативи щодо змін повинні бути «посилені і прискорені». Що може бути каталізатором? Про це і та багато іншого ми поговоримо на «ФОРУМІ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ “СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ (НА ПРИКЛАДАХ РЕГІОНАЛЬНИХ ІСТОРІЙ УСПІХУ)»

Хей, ти вчишся в школі? Тобі цікаво розвиватись і дізнаватись нове? Тоді тобі до нас! Тренінги на актуальні для тебе теми (соціальні мережі, публічні виступи, лідерство), творчі активності, спорт і ще багато чого. Приходь щосуботи о 14:00. Чекаємо на тебе!

Академія Сучасного Пенсіонера “Бумеранг” – це один із проектів УАЛ Харків, програма, яка спрямована на покращення життя пенсіонерів. _______________ Нашою метою є донести, що пенсія – це початок нового і цікавого життя, наповненного позитивними емоціями. _______________ Місією проекту є створити простір взаєморозуміння, поваги, затишку, натхнення та комунікації. Простір, де хочеться жити на повну! Простір, де ти відчуваєш, що ти не один! Простір, де життя починається знову! _______________ Зустрічі відбуваються 1 раз на тиждень (субота 14:00) і тривають в середньому по 3 години, протягом яких ми займаємося спортом(руханка, йога, танці). Вивчаємо англійську мову (маємо три групи для різних рівнів). Проводимо майстер-класи, перегляди фільмів та ярмарок сувенірів від студентів УАЛ. А закінчуємо кожну зустріч за чашкою чаю, смаколиками та приємною розмовою у світлому колі. __________________________________________ Як приєднатись? 1) Телефонуйте! (068)061 27 99 Дарія 2) Заповнюйте форму попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/mEqJffDNtvgWCJ5u1

1 Організатори

Сортувати за