Найкращі ігри для вільного часу на Android у 2020 році

Ми часто стикаємося з часом, коли нам абсолютно нічого робити. Хоча є список дій, які ви можете виконувати, часто простіше дістати смартфон і пограти в деякі ігри. Протягом цих кількох хвилин надзвичайної нудьги і занепокоєння ви можете тримати свій мобільний телефон і грати в кілька ігор, які допоможуть вам легко скоротати час.

Є багато інших невеликих завдань, які ви можете виконати, якщо вам хочеться читати новини, відповідати в соціальних мережах, дивитися комедійні кліпи і т. д., Але жодна з них не може тренувати ваш мозок. Да !!! Ви правильно прочитали. Хочете вірте, хочете ні, але ми можемо тренувати свій мозок, відволікаючи його від поточної монотонної роботи і використовуючи його в інших місцях, щоб ненадовго вирішувати головоломки або грати в ігри. Гра в такого роду ігри з плином часу неусвідомлено мотивує нас і змушує нас відчувати себе збудженими, особливо коли ми проходимо рівень. Спробувавши сотні таких ігор, я натрапив на кілька дійсно хороших.

Ігри – це хобі, яке вимагає часу і пристрасті. Але в ці ігри з тимчасовим проходом можна грати, чекаючи зустрічі з доктором, чекаючи вашого поїзда або сидячи в поїзді, очікуючи прибуття вашого пункту призначення і подібних ситуацій. Перш ніж поділитися цим списком, я б хотів виділити фактори, які враховувалися при виборі цих ігор для Android:

Легко грати. Якщо у вас є кілька вільних хвилин, то очевидно, що ви б вважали за краще прості Андроїдні ігри, в яких не потрібно складних процес. Проста гра, яка включає в себе натискання на екран, буде найкращою.

Мінімально необхідні деталі. Легкість – один з чинників, але гра повинна мати менше деталей, щоб користувач міг її вивчити. Гру з дуже великою кількістю складних деталей буде важко запам’ятати, і вона не буде розглядатися як гра з швидким часом проходження.

Досягнення. Наступним фактором, який необхідно враховувати, є отримання винагороди після успішного проходження рівня. Після того, як ви пройдете рівень, хоча і простий, в грі повинно з’явитися повідомлення про завершення рівня і тому, що ви заробили після цього у вигляді зірочок, окулярів і т. д.

Більш короткі рівні і функція паузи. Гра повинна включати коротші рівні, які можна швидко пройти, так як ці ігри є джерелом проходження декількох хвилин, які ви повинні заощадити, а не чимось, що залучає вас глибоко в них і змушує втрачати час. Пауза буде корисна, так як ви можете зупинити її в будь-який час і продовжити пізніше. Короткі рівні також корисні в разі, якщо пауза не працює між рівнями, так як їх можна повторити в будь-який час.

Легкі рівні, щоб слідувати за жорстким рівнем. Якщо в грі складний рівень, такий як «Перемогти боса», для завершення якого буде потрібно кілька спроб, то повинні слідувати більш прості рівні, щоб гра була цікавою і мотивуючої. Що стосується мене, я пройшов 1000+ рівнів Candy Crush тільки для того, щоб знайти наступний майбутній рівень складніше, ніж попередній. Оскільки гра стала важкою, я перестав грати. Раніше я грав в неї, коли мені не було чого робити, але гра на складних рівнях давала мені відчуття, що я знову зможу здавати іспити в коледжі.

Логічна концепція. Цей фактор дуже складний для розуміння, так як гри з часом не повинні бути логічними або нагадувати реальне життя. Вони грають, щоб відвернути вашу увагу і спробувати зробити щось неможливе в реальному житті. Проте, було б краще, якби вони не рекламували що-небудь абсурдне, наприклад, стріляли в курчат або зламували ляльку на шматки, використовуючи небезпечні інструменти. Ці ігри можуть заважати і викликати аморальну поведінку.

Ігри для Android ніколи не повинні викликати звикання. Вони були створені з єдиною метою відпочинку, щоб уникнути нудьги. Залежність від гри означає, що ви будете витрачати більшу частину свого часу, щоб грати в гру. Коли ви не граєте, це ніколи не залишить ваші думки і будь-які перешкоди між вами і грою в гру, що призведе до розчарування. Така ситуація стає небезпечною для вас і оточуючих вас людей. Уникайте захоплюючих ігор за всяку ціну.

Розслаб очі. Нарешті, одним з найбільш важливих моментів є те, що гра не повинна вимагати від користувача постійно дивитися на телефон протягом тривалого часу. Це призведе до напруження ваших очей і може створити проблеми із зором. Ви повинні вміти розслаблятися, моргати очима під час гри і час від часу відволікатися від мобільного телефону. Страх того, що ви втратите рівень гри і сконцентруєтеся на зусиллях, не відповідає цілі гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!