Нормально в Фінляндії – дивно для нас

Які відчуття або асоціації викликає у вас Фінляндія? Чим відрізняється ця країна і що в її повсякденному житті може вас здивувати? На всі ці питання ви знайдете відповідь у нашій статті.

Штрафи

На суму штрафу за перевищення швидкості в Фінляндії безпосередньо впливає дохід людини. Штраф зростає разом із зарплатнею.

Парковка для собак

Згідно із законом у Фінляндії в усіх громадських місцях повинні бути парковки для собак. Власник підприємства може бути серйозно оштрафований за її відсутністі.

Пристрасть до читання

Жителі Фінляндії жахливі книгомани. Не дивуйтеся, якщо на кожному кроці вас буде чекати бібліотека. У деяких з них ви можете знайти музичні інструменти, обладнання для спорту або навіть швейні машини.

Ельфійська мова

Фінську мову по праву можна вважати однією з найскладніших у світі. Мабуть, Джон Толкін надихався саме нею при створенні мови ельфів.

Фанати випивки

В середньому за рік людина з Фінляндії випиває 85 літрів пива. Не дивно, що у фінських супермаркетах є акції на купівлю 1000 банок пива разом.

Послуги для інтровертів

Фіни частенько вважають за краще насолоджуватися часом на самоті. Для цього існують бари або кафе, де вони можуть провести час наодинці з самим собою, а в супермаркетах ви можете побачити окремі кошики для самотніх покупців.

Бонус: шоколад з рибою

Для любителів поєднувати незвичайні та досить дивні смаки фінські кондитери пропонують чорний шоколад зі шматочками риби!

Який факт про Фінляндію здивував вас найбільше або може все це не було для вас новиною?

Поділіться з нами своїми враженнями, а якщо зацікавилися – читайте більше.