Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту student.kh.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі сайту student.kh.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для залишення коментарів або відправки форми зворотного зв’язку – нам потрібні ваші контактні дані. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення
1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при залишеннs коментарів або відправки форми зворотного зв’язку. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при відправці коментаря або повідомлення через форму зворотного зв’язку). Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.2 Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
1.3 Використання Користувачем сайту student.kh.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту student.kh.ua.
1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту student.kh.ua. Сайту student.kh.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті student.kh.ua.
1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

2. Персональні дані
2.1 Сайту student.kh.ua збирає персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти.
2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
2.3 Сайт student.kh.ua не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів
3.1 Сайт student.kh.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для повноцінного функціонування коментарів на сайті, а також початку листування після відправки форми зворотного зв’язку.
3.2 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.
4. Умови надання доступу до бази даних
4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.
4.2 При втраті або розголошення персональних даних сайт student.kh.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
4.4 Сайт student.kh.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
5. Зміна Користувачем персональної інформації
5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, звернувшись до адміністрації в через електронну пошту, вказану на сайті.
6. Зміна Політики конфіденційності
6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці “Політика конфіденційності”. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як сайт student.kh.ua захищає персональні дані своїх користувачів.
7. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції
7.1 Всі пропозиції або питання по приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів сайту student.kh.ua за електронною адресою info@student.kh.ua