Речі, які вас здивують у Кореї

Перш ніж вирушити в будь-яку країну, завжди варто ознайомитися з її культурою. Південна Корея – чудова країна зі своїми правилами та традиціями. Щоб ви не потрапили в незручну ситуацію ми вирішили ознайомити вас з деякими нюансами Кореї.

Палички для їжі

Речі, які вас здивують у Кореї
Не варто гратися з паличками під час їжі, бо один невірний жест може показати вас не з кращого боку. Наприклад, вертикально увіткнені в рис палички є символом смерті, ви дуже часто можете це побачити під час похорон.

Татуювання

Багато століть Корея (як і інші азіатські країни) мала табу на татуювання. Зараз подібні стереотипи руйнуються, але все ж не всі корейці готові зробити собі тату. Найчастіше ви можете побачити людей з татуюваннями в розважальних районах, але точно не біля офісів.

Відкритий одяг

Речі, які вас здивують у Кореї
Глибоке декольте вважається досить відкритим і сексуальним. Ви не часто побачите кореянку з великим вирізом на сукні або футболці, але тим не менше вони не соромляться показувати свої стрункі ноги, одягаючи міні-спідниці.

Ієрархія

У Кореї має значення ієрархія як за віком, так і за статусом. Не варто відмовлятися, якщо людина старша за вас пропонує вам перекусити разом або випити. Це буде вважатися поганим тоном.

Кава в подяку

Речі, які вас здивують у Кореї
Кращий варіант подякувати людини або ж вибачитися це купити йому каву, бо кава тут один з найпопулярніших продуктів. Корейці божевільні кавомани.

Чайові

У Кореї, як і в багатьох країнах не заведено залишати чайові, бо вже включені у вартість замовлення.

Культ їжі

Речі, які вас здивують у Кореї
У Кореї (як і в інших азіатських країнах) присутній культ їжі. Тут ви не рідко натрапите на різноманітні кафе, забігайлівки, кіоски з вуличною їжею. Навіть у звичайному цілодобовому магазині ви зможете приготувати собі рамен, взяти трикутний кімбап і запити все це полуничним молоком.

Коли поїхати

Речі, які вас здивують у Кореї

Найкращий час для відвідування Кореї весна або осінь. Навесні ви зможете насолодитися розквітаючими деревами вишні, а восени прогулятись по золотих алеях, знайти які вам не складе труднощів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!