Розумна куртка

Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини.

Що ж робить її звичайною зовні, але в той же час «розумною» всередині?

Вона схожа на стандартну джинсову куртку, але в один манжет має спеціальні дроти, які можна під’єднати до Bluetooth, який з’єднує вас з телефоном. Куртка коштує 350 доларів.

Жаккардовая куртка призначена для особливого типу людей, а саме, для тих, хто їздить на велосипеді.
Ідея полягає в тому, що якщо ви їдете на велосипеді і одягаєте навушники, ви можете залишити свій телефон в кишені і використовувати куртку, щоб контролювати більш важливі речі, такі як напрямки і музику. Він призначений для усунення відволікаючих чинників і забезпечення безпеки, не жертвуючи вашою постійною необхідністю підключення.

Ось, що зрозуміла компанія Google про придатні для носіння технології, які є у небагатьох інших компаній: дуже складно розробити водночас неймовірну технологію та стильну річ, яку люди будуть постійно носити. У багатьох інших новинках бренди легко роблять якісну технологічну частину, але забувають про стиль.

Торкаючись або прокручуючи рукав куртки, ви можете регулювати музику, отримувати інструкції чи прослуховувати повідомлення, без витягування телефону. Куртка тримає вас в теплі, але не перегрівається, а також має відбивачі на спині для безпеки.

Ви можете запрограмувати тільки кілька різних рухів: прокручування манжети вліво або вправо, подвійне натискання або дотик всією рукою. Ви можете перегрупувати ці команди так, як ви хочете, але вам може знадобитися зміна команди в залежності від того, чим ви займаєтесь в той чи інший день.

Цей пристрій не залишить вас байдужим!
Джерело

Вам також може сподобатися

Ігри на iOS, які допоможуть вбити час

У попередній статті ми представили вам захоплюючі та динамічні ігри. Сьогодні ж ми хочемо показати небанальні ігри для любителів iOS. Мені дійсно подобаються різні ігри, особливо якщо вони чимось унікальні,…
Відкрити

Аксесуари для гри

Ігрова клавіатура Почнемо з одного з найважливіших аксесуарів. Ваша клавіатура – це ваш головний центр і один з учасників ігрової навігації. Протягом багатьох років ігрові клавіатури безперервно виробляли революцію на…
Відкрити

Кращі додатки для оформлення ваших написів

Існує безліч програм для оформлення написів. Ви можете не обмежувати політ вашої фантазії, адже на сьогоднішній день є безліч способів перетворити задумку в реальність. Тут зібрані кращі програми для ваших…
Відкрити

Найкращі ноутбуки 2021 року

Шукаєте найкращі ноутбуки? Якщо ви вперше купуєте ноутбук, важливо знати, яка операційна система вам підходить. Незалежно від того, чи потрібен вам ноутбук для основних обчислювальних потреб або для професійної роботи,…
Відкрити