Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини.

Що ж робить її звичайною зовні, але в той же час «розумною» всередині?

Вона схожа на стандартну джинсову куртку, але в один манжет має спеціальні дроти, які можна під’єднати до Bluetooth, який з’єднує вас з телефоном. Куртка коштує 350 доларів.

Жаккардовая куртка призначена для особливого типу людей, а саме, для тих, хто їздить на велосипеді.
Ідея полягає в тому, що якщо ви їдете на велосипеді і одягаєте навушники, ви можете залишити свій телефон в кишені і використовувати куртку, щоб контролювати більш важливі речі, такі як напрямки і музику. Він призначений для усунення відволікаючих чинників і забезпечення безпеки, не жертвуючи вашою постійною необхідністю підключення.

Ось, що зрозуміла компанія Google про придатні для носіння технології, які є у небагатьох інших компаній: дуже складно розробити водночас неймовірну технологію та стильну річ, яку люди будуть постійно носити. У багатьох інших новинках бренди легко роблять якісну технологічну частину, але забувають про стиль.

Торкаючись або прокручуючи рукав куртки, ви можете регулювати музику, отримувати інструкції чи прослуховувати повідомлення, без витягування телефону. Куртка тримає вас в теплі, але не перегрівається, а також має відбивачі на спині для безпеки.

Ви можете запрограмувати тільки кілька різних рухів: прокручування манжети вліво або вправо, подвійне натискання або дотик всією рукою. Ви можете перегрупувати ці команди так, як ви хочете, але вам може знадобитися зміна команди в залежності від того, чим ви займаєтесь в той чи інший день.

Цей пристрій не залишить вас байдужим!
Джерело