Секрети бюджетних подорожей

Ні для кого не є таємницею, що подорожі досить витратне задоволення. Польоти, готелі та інші речі коштують досить, щоб відмовити багатьох людей від частих поїздок.

Але сьогодні ми зібрали кілька перевірених способів економії грошей. Таким чином ваші подорожі будуть менш витратними, але не менш цікавими.

Не зациклюйтеся на датах

Нерідко буває, що політ, який на пару днів раніше чи пізніше вашого, набагато дешевше. Для перевірки такої можливості, використовуйте недорогий календар.

Зібрані маршрути

Ви можете вибирати й об’єднувати різні авіакомпанії та транспортні засоби, щоб дістатися до місця призначення, що часто дозволяє вам економити досить багато.

Оренда транспорту

Прокат автомобілів – гарний спосіб подорожувати містами. Але всередині міста він може принести вам багато проблем з паркуванням та іншим. Для економії коштів, краще використовувати громадський транспорт або, ще краще, орендувати велосипед.

Користуйтеся спеціальними пропозиціями

Багато транспортні агентства пропонують хороші бонуси. Наприклад, у Великобританії, коли ви купуєте квиток на поїзд, у вас є шанс безкоштовно отримати другий квиток на різні пам’ятки.

Ні валізам

Подорож без багажу – відмінний спосіб економії грошей, бо багато авіакомпаній можуть знижувати ціни, що дуже вигідно.

Квартири – кращий вибір

В апартаментів є одна беззаперечна перевага: кухня, де у вас є можливість готувати самостійно. Це дозволяє заощадити гроші і, тим не менш, не заважає вам відправитися на обід, якщо захочете.

Безкоштовні музеї

У багатьох музеях є вільні години або навіть дні. Є також музеї, які не мають фіксованої ціни внеску.

Платіть місцевою валютою

Деякі країни пропонують вам вибір валют для використання при оплаті карткою. Віддайте перевагу місцевій, бо при використанні картки, гроші конвертуються два, а то й три рази.

Локальні пошукові системи

Великі сервіси часто бачать місцеві авіалінії та готельні мережі, які можуть мати цікаві пропозиції. Приділіть трохи часу на проглядання місцевих пошукових систем.

Більше інформації.