Що таке кіберспорт і як він впливає на дитину

Багато батьків спантеличені кіберспортом. Як дитина може годинами дивитися, як інші гравці грають у відеоігри? Кіберспорт перетворився в масовий видовищний вид спорту. Ваша дитина любить дивитися баскетбол. Але замість того, щоб дивитися НБА по телевізору. Кіберспорт змінює те, як діти грають в ігри. Тепер вони можуть бути глядачами або гравцями. Як батько, ви повинні більше цікавитися цим видом спорту, який придбав величезну кількість шанувальників.

ESPORTS – важлива кар’єра

Було б важко почути, щоб хтось називав себе професійним гравцем в минулому. Але кіберспорт зробив ігрову кар’єру життєздатною кар’єрою для всіх, хто зацікавлений в тому, щоб добре грати в ігри. Кіберспортивні команди складаються з завзятих гравців, які заробляють собі на життя грою. Щоб стати кращим гравцем, потрібні наполеглива праця і самовідданість, але ті, хто нагорі, отримують великі гроші від підтримки бренду.

Ігрова індустрія має можливості крім гри. Є розробники ігор, розробники ігрового обладнання, аналітики і маркетологи. Всі ці посади мають великий попит і добре оплачуються. Кіберспорт – це унікальні кар’єрні шляху. Наприклад, є букмекерські контори з кіберспорту. Вони аналізують команди гравців, як у звичайних випадках спорту, і визначають їх шанси на перемогу чи поразку.

Кіберспортом можна заробляти мільйони

Професійні геймери заробляють на киберспорті мільйони фунтів стерлінгів. Потенціал заробітку – це, мабуть, найбільша відмінність кіберспорту від любовних ігор. Призові фонди кіберспорту стали одними з найбільших в спорті. На турнірі по DOTA 2, The International 2020 був найбільший приз на даний момент в розмірі 40 018 195 доларів США (30 944 400 фунтів стерлінгів).

Ваша дитина може претендувати на частину цих прибуткових призів в складі команди. Окремі гравці також виграють в одиночних змаганнях. Кайл Гірсдорф виграв величезний приз в розмірі 3 000 000 доларів (2421270 фунтів стерлінгів) в якості чемпіона на чемпіонаті світу з Fortnite в 2019 році.

ESPORTS пропонує стате популярним

Кіберспорт придбав величезну кількість шанувальників, майже 500 мільйонів шанувальників. За кожною грою стежить активна спільнота. На кіберспортивних форумах Reddit, Discord і інших мобільних мереж ведуться інтенсивні і динамічні обговорення. Платформа потокової передачі ігор Twitch налічує тисячі шанувальників в ігрових чатах. Ваша дитина знайде величезне співтовариство з людьми з різних верств суспільства.

Кіберспорт вимагає дисципліни і відданості справі

Всупереч поширеній думці, що геймери – нероби, вони одні з найбільш працьовитих і відданих справі спортсменів. Ігрове співтовариство величезне і високо конкурентно. У киберспорте дуже низькі бар’єри для входу, а це значить, що ваша дитина зіткнеться з конкуренцією високого рівня з усього світу. Мільйони гравців прагнуть піднятися на вершину і отримати право на хвастощі і великі призи, як і в іншому виді спорту. Дитина дізнається, що для досягнення вершини потрібно цілеспрямованість і відданість справі, а також дотримання курсу, необхідного для досягнення вершини.

ESPORTS пропонує можливості

Кіберспорт надає батькам і дітям можливість згуртування, незалежно від того, грають вони або дивляться гри. Ви можете дізнатися, що цікавить вашу дитину, пояснити йому свої сильні і слабкі сторони як гравця. Їм буде комфортніше спілкуватися з вами в просторі, де їм комфортно. Ви можете зробити речі більш захоплюючими і сформованими сімейну команду. Спільне спостереження за грою в прямому ефірі також може бути забавним, тому що ви дозволяєте вашій дитині поділитися своїми уявленнями про розваги. Кіберспорт може зіграти позитивну роль у розвитку дитини, якщо його правильно налаштувати. Є хороші можливості для навчання, спілкування та вивчення можливостей.