Традиції з усього світу, які здивують кожного

Кожна культура має свої звичаї та традиції, які можуть бути найрізноманітнішими – навіть шокуючими. У цій статті ми розповімо про деякі особливості звичаї з різних країн, які можуть надати вам їжу для роздумів!

Вам подобається сир? Якщо це так, тоді ваша душа хоче до Франції, не забудьте залишити трохи місця в шлунку для десерту. У ФРАНЦІЇ все починається з чашечки чаю та дегустації сиру, супроводжуваної гарним червоним вином. Ой! І пам’ятайте: якщо ви п’єте червоне вино і хочете перейти на біле, не наливайте його в той самий келих, не очистивши його заздалегідь, якщо ви не хочете потрапити в незручну ситуацію.

Італійці дуже забобонні, для них черниці і машини швидкої допомоги пов’язані зі смертю. Тому, якщо ви плануєте провести свою відпустку в ІТАЛІЇ, та зіткнетеся з одним з них на вулиці, не соромтеся і благословіть себе … Про всяк випадок!

Змагання по витягуванню пальців – це не жарт в АЛЬПАХ. Боротьба на пальцях колись використовувалася для вирішення суперечок, але тепер це змагання, яке сприймаються суперниками досить серйозно. Переможцем є людина, якій вдається витягнути іншого учасника з-за столу, використовуючи тільки свій палець!

В УКРАЇНІ та РОСІЇ є традиція «сісти на доріжку»: присісти всією сім’єю на кілька хвилин, перш ніж відправитися в подорож або далеку дорогу. Ця традиція призначена для того, щоб збагатити вас удачею і спокоєм для майбутньої подорожі (це також хороша можливість згадати все, що ви, можливо, забули).

Відсвяткуйте новорічний вечір на пляжі Копакабана в РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО з феєрверками і нічним плаванням у морі на удачу. 2 мільйони людей спускаються на цей пляж у Новий рік, всі одягнені в білі наряди і готові відриватися всю ніч . Частина задоволення – це традиція стрибати через 7 хвиль, загадуючи 7 бажань на Новий рік.

У МАЛАЙЗІЇ вважається безглуздим показувати за допомогою вказівного пальця, тому іноземці використовують великий палець.

У деяких провінціях КАНАДИ робочий день в поліції прийнято починати з колективної медитації, щоб зняти зайву напругу, якої, на жаль, ніяк не уникнути при такій роботі.

Кожна країна має свої унікальні і незвичайні культурні традиції, подорожуйте, цікавтеся, пізнавайте нові кордони.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *