Яка порода собак підійде саме вам?

Яка порода собак підійде саме вам?

Багато людей вибираються собак, беручи до уваги лише на свої уподобання, і не цікавляться тим, що їхній спосіб життя може не підходити улюбленцям. До цього питання варто підходити ретельно. Ми вирішили полегшити вам завдання і розповісти про цих грайливих створінь побільше.

 

 

Сторожова собака

Якщо ви хочете захистити свій будинок від непрошених гостей, краще за все зі своїм завданням впораються сторожові собаки: Ротвейлер, Доберман або Німецька вівчарка.

Якщо вам здається, що Ретрівери теж підійдуть на цю роль, то це не так. Вони занадто доброзичливі, й вітатимуть усіх, хто входить з виляючим хвостом.

 

Сімейна собака

Для сімейного дозвілля як раз таки Лабрадор і Ретрівер буду незамінні. Вони люблять дітей і завжди готові грати.

 

Спортивна собака

Якщо ви полюбляєте ранкові прогулянки й вам потрібен супутник, то рятівником стане Пойнтер або Сетер, оскільки вони створені для бігу. Якщо ж вам хотілося б когось менш великого, то краще підійде Джек-рассел-тер’єр.

 

Кімнатна собака

Завжди приємно мати під боком м’який клубочок, який буде вас гріти й підіймати настрій. Кращим варіантом буде Французький бульдог або Мальтійська болонка. Чи дивитеся ви своє улюблене шоу або читаєте книгу, вони завжди будуть поруч з вами.

 

Собака для одиноких зайнятих людей

Здебільшого собаки соціальні тварини, але деякі вважають за краще проводити час на самоті. Якщо вам доведеться залишати її надовго одну, подумайте про Шарп або Бассет-Хаунде.

 

Собака для літніх людей

Якщо ви вже похилого віку й вам хотілося б завести собаку, варто звернути увагу на Бостон-тер’єра, Мопса або Кавалер-кінг-чарльз-спанієля. Вони ласкаві, грайливі й не вимагають частих занять.

 

Собака для квартири

На подив, темперамент має більше значення ніж розмір собаки. Маленька собачка не обов’язково уживеться в ващій квартирі. Для цього краще підійдуть Йоркширський тер’єр або Бульдог.

 

Велика кількість тварин

Якщо у вас більше однієї тварини, то варто задуматися про породу, яка буде зможе жити з ними. Варто подумати про Ретрівера, Коллі або Спанієля.

 

Собака для новачків

Якщо ви вперше хочете завести собаку, краще за все для цього підійдуть Лабрадор, Бордер-коллі або ж Пудель. Ці породи дуже розумні, їх легко навчати й вони не вперті.

 

Дізнатися більше

Вам також може сподобатися

Як спілкуються тварини?

Тварини можуть бути не в змозі говорити або опановувати передові мовні прийоми, але вони, безумовно, мають інші способи спілкування. Китова пісня, вовчий виття, жабенькі квакання, пташині чіпси – навіть танець…
Відкрити

23 цікавих фактів про змій

Різновид видів змій. Змії – глобальний і різноманітний вид тварин. Важко сказати, скільки видів змій живе в дикій природі. На сьогодні виявлено та зареєстровано 3686 видів змій. Змії були знайдені…
Відкрити

10 національних парків Австралії

Австралійські національні парки легко відносяться до найрізноманітніших у світі. Їх заповідні ландшафти настільки різноманітні, що ви могли б присвятити роки свого життя їх вивченню. 500+ національних парків країни охоплюють понад…
Відкрити

15 цікавих фактів про лемурів

Лемур на латині означає “Духи ночі” Факти про лемурів показують, що корінні жителі Мадагаскару боялися лемурів. Їх зовнішній вигляд може нервувати, особливо вночі, коли вони найбільш активні. Досвід тубільців привів…
Відкрити