Які сни бачать собаки?

Кожен власник собаки швидше за все не раз спостерігав картину, коли його улюбленець відчайдушно смикає лапками уві сні, ніби-то женеться за уявної кішкою. У такі моменти ви можете думати про те, чи бачать тварини сни. Вченими доведено що так! Більш того, в плані сновидінь собаки дуже схожі на людей.

А які ж сни дійсно бачать собаки? Може свою улюблену їжу або іграшки? Вчені Гарварду привідкрили завісу цієї цікавої таємниці.

Останні дослідження показали, що собакам часто сняться люди, яким вони найбільш віддані – їх власники. Доктор Дейдре Барретта пояснив це таким чином: людям снитися те, що турбує їх протягом дня, але дуже розпливчасто і з відтінком фантастики. І ми не можемо заперечувати той факт, що тварини в цьому плані нічим не відрізняються від нас. З огляду на те, що собаки можуть бути надзвичайно прив’язані до людей, швидше за все, домашньому улюбленцеві сниться ваше обличчя, запах і те, як він робить вас щасливим. Крім того, собаки можуть бачити уві сні речі, які вас дратують.

Ця новина настільки зворушила деяких власників собак, що вони стали викладати фото своїх вихованців з милими коментарями. Інші ж були розчулені до сліз. І їх можна зрозуміти. Адже це настільки зворушливо, коли ваш собака залишається вірною вам навіть уві сні!

Посилання на джерело.