Знайома англійська, яка вас здивує

Знайома англійська, яка вас здивує

Англійська сьогодні вважається міжнародною мовою. Її вчать діти в школах по всьому світу. Але часом деякі елементи цієї мови не піддаються жодному поясненню і здоровому глузду. Ми пропонуємо вам кілька прикладів випадків, коли винахідливість прабатьків англійської перейшла всі межі.

Всі ми знаємо, що “egg” означає “яйце”. Але яким чином “eggplant” (дослівно – “яєчна рослина”) стало “баклажаном” англійці вам навряд чи зможуть пояснити.

Ми вже звикли, що одне англійське слово може перекладатися, як пара десятків українських. Але як слово “chuffed” може означати одночасно і “задоволений” і “роздратований” нам з’ясувати так і не вдалося.Знайома англійська, яка вас здивує

Ми сприймаємо англійську, як просту і однозначну мову. Але насправді англійська має найбільший запас слів (близько 800 000). Крім того, в ньому дуже багато довгих рядів синонімів. Наприклад, слово “drunk” (“п’яний”) має 2 241 синонім!

Весь час виникають труднощі з вимовою? Англійська вирішила полегшити вам завдання! Адже в слові “queue” (“черга”) читається тільки перша буква – Q.

А ось вам ще гра слів. Всім нам знайомий “butterfly” (“метелик”) виявляється звичайною мухою (“fly”) в маслі (“butter”).

Які факти здивували вас найбільше?

Вам також може сподобатися

Як людство захищають Індійський океан від екологічних катастроф?

Захист Індійського океану від екологічних катастроф вимагає спільних зусиль країн, організацій та індивідуальних осіб. Заходи для захисту екології Індійського океану: Міжнародні угоди і конвенції Країни, що оточують Індійський океан, активно…
Відкрити

20 цікавих фактів про Японію

Унікальна культура Японії являє собою захоплюючу суміш старого і нового. Японія з глибоко вкоріненими звичаями і постійно мінливим способом життя є одночасно гордо традиційним і ультрасучасним. Це нація, яка відзначає свою сильну культурну самобутність, від їжі і повсякденного етикету до мистецтва і освіти.
Відкрити

Такого ви точно не знали: Топ-20 цікавих фактів про сон

Довгий час, чому люди мріють, захоплювало вчених і простих людей. Незважаючи на нескінченні дослідження, пов’язані з мріями протягом багатьох років, ми все ще так мало знаємо про захоплюючу подію. Чи…
Відкрити